1. Satın aldığınız ürün, sipariş sırasında belirttiğiniz tercihleriniz doğrultusunda size özel olarak hazırlanır. Özel kutusunda, ürün sertifikası, fatura ve irsaliye belgesi, istenildiğin durumda hediye notuyla birlikte, belirteceğiniz adrese güvenli olarak teslim edilir. Siparişiniz, İstanbul için kendi satış ekibimiz tarafından diğer illerimiz için kargo firması tarafından size teslim edilene kadar KAYRA DEGERLİ TAŞ MÜCEVHERAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ  güvencesi altındadır.
  2. Dilerseniz teslimat ve fatura adreslerini farklı vererek, faturanızın kendinize, hediyenizin sevdiklerinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
  3. Siparişinizin kargo firmasına kaç gün içinde teslim edileceği, satın aldığınız ürüne ait detay sayfasında belirtilmektedir. (Stoğumuzda olan ürünler için 1-2 iş günü, üretilmesi gereken ürünler için 3-5 iş günü)
  4. Hazırlanan siparişler, kargo firmasına Cumartesi, Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslim edilmektedir.
  5. Kargo firması Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslimat yapmaktadır. Fakat özel durumlarınızı ve acil durumlarınızı  bizlere info@kayaramucevher.com.tr  bildirmeniz durumunda farklı çözümler üretmeye çalışıyoruz .
  6. İstanbul da ikamet ediyorsanız istediğiniz  ürün elimizde mevcut olarak varsa kendi satış ekibimiz size aynı gün  getirebilmektedir.
  7. Teslimat adresinde alıcının bulunamaması halinde, kargo firması ziyaret ihbar notu bırakmaktadır. Adresine, ziyaret ihbar notu bırakılan alıcının 3 gün içinde kargo firmasıyla irtibata geçmesi gerekmektedir.
  8. Sipariş verdiğiniz ürünleri, teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız.

    info@kayramucevher.com.tr mutlaka bildiriniz . Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.