Kayramücevher.com.tr web sitesindeki tüm ürünler Kayra mücevher garantisi altında, sertifikalarıyla birlikte satışa sunulmaktadır. Ürünlerin garanti süresi 2 yıldır. Bununla birlikte Kayra mücevher den  satın aldığınız ürünleri uzun yıllar boyunca kullanabilmeniz için gerekli olan desteği sağlamak için her zaman yanınızdadır

kayramücevher.com.tr den satın alınan ürünlerin garantilerinin devam edebilmesi için kayra mücevher dışındaki üçüncü şahıs ve kurumların ürünlere herhangi bir şekilde müdahalede bulunmamaları, boyut ayarlama, onarma vb işlemler yapmamaları gerekmektedir. Üzerinde değişiklik ya da tahrifat yapılan ürünler garanti kapsamı dışında kalmış olur.

Ürünlerin eksik ya da hasarlı olduğunu düşündüğünüz durumda, kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız tarafımıza mutlaka bildiriniz. Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olursunuz.

Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için info@kayramucevher.com.tr adresini kullanarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.